Για εργοδότες
Κωδ:BTK0924
ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ/ΛΟΓΙΣΤΡΙΑΣ
Company logo - click to visit company page
1-15
Οικονομικές Υπηρεσίες
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

ΛΟΓΙΣΤΗ / ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

Κύριες αρμοδιότητες

  • Τήρηση – Ενημέρωση Απλογραφικών και Διπλογραφικών Βιβλίων στο πρόγραμμα Epsilon Net Hyper
  • Προετοιμασία δηλώσεων ΦΠΑ, δηλώσεων παρακρατούμενων φόρων και φορολογικών δηλώσεων.
  • Έλεγχος τραπεζών.
  • Συμφωνίες καρτελών.
  • Έλεγχος My Data.
  • Ενημέρωση και έλεγχος υπολοίπων πελατών και προμηθευτών.
  • Συμμετοχή στις διαδικασίες Ισολογισμού στο τέλος της χρήσης.

Προσόντα

  • Πτυχιούχος ΑΕΙ-ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
  • Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε οργανωμένο τμήμα οικονομικών υπηρεσιών και λογιστηρίου.
  • Καλή γνώση Microsoft Office (excel, outlook) και ERP συστημάτων. Η γνώση του προγράμματος Epsilon Net Hyper θα θεωρηθεί προσόν.
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών υπό αυστηρές προθεσμίες

H εταιρία προσφέρει:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας και πνεύμα συνεργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Πλήρη απασχόληση
Καματερό