Για εργοδότες
ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Τουριστική-Μεταφορική εταιρεία με έδρα την Παλλήνη Αττικής, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικότης, ΒΟΗΘΟ ΛΟΓΙΣΤΗ για μόνιμη και πλήρη απασχόληση, με τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

Αρμοδιότητες:

  • Ενημέρωση (καταχωρήσεις) Εμπορικού & Λογιστικού συστήματος
  • Τιμολόγηση, συμφωνίες λογαριασμών πελατών/προμηθευτών
  • Διεκπεραίωση φορολογικών υποχρεώσεων νομικών προσώπων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η  Α.Ε.Ι. ή ΤΕΙ  Λογιστικής ή Οικονομικής Κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία άνω των 3 ετών σε αντίστοιχη θέση, σε αντίστοιχη εταιρεία ή λογιστικό γραφείο
  • Εμπειρία σε λογιστική παρακολούθηση βιβλίων Γ’ κατηγορίας
  • Άδεια άσκησης λογιστή φοροτεχνικού Α΄ ή Β΄ τάξης
  • Άριστη γνώση MS Office (Word, Excel), ERP προγραμμάτων
  • My Data
  • Οργάνωση, ικανότητες επικοινωνίας, ομαδικό πνεύμα, τήρηση χρονοδιαγράμματος και καταληκτικών ημερομηνιών

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Γέρακας