Για εργοδότες
Βοηθός Λογιστή
Company logo - click to visit company page
1-15
Οικονομικές Υπηρεσίες
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Η λογιστική εταιρεία Η.Κ. ΣΠΑΝΟΣ & ΣΙΑ ΟΕ με έδρα στο κέντρο της Αθήνας αναζητά Βοηθό Λογιστή / Λογίστρια για συνεργασία πλήρους απασχόλησης.

Οι αρμοδιότητες της θέσης είναι ενδεικτικά:

  1. Ενημέρωση απλογραφικών & διπλογραφικών βιβλίων
  2. Διαχείριση εγγραφών στην πλατφόρμα των mydata
  3. Γραμματειακή υποστήριξη & Υποστήριξη στις λοιπές εργασίες του λογιστηρίου
  4. Γνώση εργατικών και έκδοσης μισθοδοσίας θα εκτιμηθεί

Απαραίτητα προσόντα:

  1. Πτυχίο λογιστικής ή οικονομικών σπουδών
  2. Εξοικείωση με τα προγράμματα της Epsilon Net (Extra Λογιστική & Μισθοδοσία)
  3. Άριστη γνώση Αγγλικών
  4. Άριστη χρήση Η/Υ (π.χ. excel)
  5. Γνώση των λογιστικών και φορολογικών διαδικασιών και υποχρεώσεων

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογα με τα προσόντα.

Αποστολή βιογραφικών μόνο με email στο info@spanosaccounting.gr

Αθήνα