Για εργοδότες
Κωδ:ΛΟΓΙΣ
ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ
πριν 4 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Η εταιρεία μας αναζητά έναν/μία βοηθό λογιστηρίου για να ενισχύσει την ομάδα μας. Ο υποψήφιος/α θα ασχολείται με καθημερινές λογιστικές εργασίες και θα υποστηρίζει τη λειτουργία του τμήματος λογιστηρίου.

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση παραστατικών και συναλλαγών στο λογιστικό σύστημα.
  • Έλεγχος και συμφωνία τραπεζικών λογαριασμών.
  • Υποστήριξη στις διαδικασίες μισθοδοσίας και φορολογικών δηλώσεων.
  • Συνεργασία με την ομάδα λογιστηρίου για τη διεκπεραίωση καθημερινών εργασιών.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο σε Λογιστική, Χρηματοοικονομικά ή σχετικό τομέα.
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή εμπειρία σε λογιστικό περιβάλλον.
  • Καλή γνώση λογιστικών προγραμμάτων και MS Office (ιδιαίτερα Excel).
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και οργανωτικές ικανότητες.

Τι Προσφέρουμε:

  • Πενθήμερη εργασία, 8ωρο.
  • Ιδιωτική ασφάλεια.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με δυνατότητες εξέλιξης.
Αχαρνές