Για εργοδότες
Λογιστής
πριν 16 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Η Faraday Norton, ένας επενδυτικός όμιλος που δραστηριοποιείται στον τομέα των ακινήτων, της ενέργειας και άλλων επιχειρηματικών κλάδων, αναζητά έναν φιλόδοξο και δυναμικό Λογιστή για την ομάδα της.
Τι Προσφέρουμε:
•    Ανταγωνιστικές αποδοχές και γρήγορη επαγγελματική ανάπτυξη σε ένα δυναμικό περιβάλλον.
Βασικές Αρμοδιότητες:
•    Καταχώριση λογιστικών εγγραφών.
•    Συνεργασία με εξωτερικούς λογιστές.
•    Υποστήριξη στην προετοιμασία οικονομικών καταστάσεων.
•    Συμμετοχή στην ανάπτυξη προϋπολογισμών και προβλέψεων.
•    Διαχείριση πληρωτέων, εισπρακτέων και συμφωνία τραπεζικών λογαριασμών.
Προσόντα:
•    Πτυχίο Λογιστικής/Χρηματοοικονομικών.
•    Εμπειρία 4+ ετών, κατά προτίμηση σε ομίλους εταιρειών.
•    Άριστη γνώση λογιστικών προγραμμάτων (η γνώση Pylon ERP θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν) και Excel.
•    Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Λογιστής
Μαρούσι