Για εργοδότες
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 7 ώρες
Ημ. ανάρτησης
πριν 7 ώρες
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στο χώρο του τουρισμού, αναγνωρισμένος προμηθευτής ξενοδοχειακών καταλυμάτων μέσω της online πλατφόρμας του Travelmasterhotels.com, ζητά συνεργάτη για το τμήμα του λογιστηρίου. Η εταιρεία προσφέρει άριστο περιβάλλον εργασίας, full time απασχόληση

Αρμοδιότητες:

  • Επίβλεψη Τιμολόγησης
  • Επίβλεψη εισπράξεων και πληρωμών από πελάτες & προμηθευτές
  • Επίβλεψη  καταχώρησης παραστατικών αγορών & δαπανών
  • Συμφωνίες πελατών & προμηθευτών
  • Γνώσεις My Data
  • Περιοδικές δηλώσεις ΦΠΑ, Ενδοκοινοτικές συναλλαγές
  • Οικονομικές καταστάσεις και ετήσιος ισολογισμός

Προσόντα:

  • Απόφοιτος Ανώτατης Οικονομικής Σχολής
  • Επιθυμητή Εμπειρία στον τουριστικό κλάδο
  • Εξαιρετική γνώση αγγλικών γραπτή και προφορική
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ομαδική εργασία
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Δυνατότητα διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων
  • Απόλυτη εξοικείωση με την χρήση Η/Υ ONLINE / WEB.
  • Προϋπηρεσία 3 χρόνια σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
Αθήνα
πριν 7 ώρες