Για εργοδότες
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
πριν 5 ώρες
Ημ. ανάρτησης
πριν 5 ώρες
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

ΛΟΓΙΣΤΗΣ - ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ζητείται για Λογιστήριο Ανώνυμης Βιομηχανικής εταιρείας, στο Χαλάνδρι.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση εισαγωγών-εξαγωγών
  • Κοστολόγηση – Παραγωγή – Αποθήκη - Αρχειοθέτηση.
  • Παρακολούθηση Πελατών - Προμηθευτών.
  • Κωδικοποίηση - Έκδοση παραστατικών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ, Λογιστικής κατεύθυνσης.
  • Προϋπηρεσία 3-5 έτη σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση ΚΒΣ ,ΕΓΛΣ, ΦΠΑ, Εργατικής νομοθεσίας.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών και χειρισμού  Η/Υ.
  • Άριστη γνώση MS-Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα και εχεμύθεια.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου.
  • Εργασία πενθήμερη, πλήρους απασχόλησης.
  • Αποστολή Βιογραφικού: info.agjob@gmail.com

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
Χαλάνδρι
πριν 5 ώρες
Με μεγάλη εμπειρία