Για εργοδότες
Εξυπηρέτηση Πελατών & Γραμματειακή Υποστήριξη

Η SmartTechnology, εταιρεία με έδρα την Καλλιθέα / Αθήνα, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της έναν άτομο για τη θέση της Εξυπηρέτησης Πελατών και Γραμματειακής Υποστήριξης.

Η εταιρεία εξειδικεύεται  στο ηλεκτρονικό εμπόριο,  λειτουργεί από το 2006 και έχει αναπτύξει και διαχειρίζεται με επιτυχία τα παρακάτω ηλεκτρονικά καταστήματα

www.simplewear.gr

www.blooza.gr

www.e-photoshop.gr

www.bagz.gr

www.marinlife.gr

καθώς και ένα κατάστημα outlet στην έδρα της.

Ο υποψήφιος θα ενταχθεί σε μια φιλική και δυναμική ομάδα, συμβάλλοντας στην περαιτέρω ανάπτυξη και επιτυχία της εταιρείας.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Online εξυπηρέτηση πελατών (email, chat, messenger)
  • In store εξυπηρέτηση πελατών (παραλαβές παραγγελιών, πελάτες outlet)
  • Τοποθέτηση και διαχείριση εμπορευμάτων στο κατάστημα outlet.
  • Παροχή γραμματειακής υποστήριξης στις καθημερινές λειτουργίες της εταιρείας.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και πελατοκεντρική αντίληψη.
  • Ευχέρεια στην τηλεφωνική και γραπτή επικοινωνία.
  • Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και χρήσης Internet.
  • Υπευθυνότητα και επαγγελματισμός στη διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών.
  • Γνώση του λογιστικού προγράμματος Softone θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα ληφθεί υπόψη.

Αν είστε ένας δυναμικός, προσανατολισμένος στον πελάτη και οργανωτικά ικανός υποψήφιος που αναζητά μια προκλητική και ενδιαφέρουσα θέση εργασίας, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στην SmartTechnology.

Προσφέρουμε ένα ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας, ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

Ταύρος
πριν 8 μέρες