Για εργοδότες
Job Header Image
Κωδ:SECART724
Γραμματέας Διοίκησης
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΕΒΕ, με ισχυρή παρουσία στο χώρο της τυροκομίας στην Ελλάδα και εργοστάσια στην Άρτα, την Ελασσόνα και το Δομοκό, με ηγετικό μερίδιο στα λευκά τυριά, στο κασέρι και στο ΚΑΤΙΚΙ ΔΟΜΟΚΟΥ, και έντονη εξαγωγική δραστηριότητα αναζητεί:

Γραμματέα Διοίκησης

Ο ρόλος της/του Γραμματέως, θα είναι πλήρους απασχόλησης, εντάσσεται στο Διοικητικό Προσωπικό και έχει ως έδρα τον Αμμότοπο Άρτας.

Καθήκοντα:

  • Τήρηση αρχείων αποδόσεων παραγωγής καθημερινά και μηνιαίες αναφορές κλεισίματος.
  • Έκδοση CMR εξαγωγών και συνοδευτικών εγγράφων.
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και αλληλογραφίας (ηλεκτρονικής και έντυπης).
  • Δημιουργία εβδομαδιαίου προγράμματος και έγκριση αδειών εργαζομένων φυλακίου, καθαριστριών και καντίνας.
  • Λοιπές αρμοδιότητες που αφορούν το προσωπικό, όπως οργάνωση εξοπλισμού, προμήθεια ρουχισμού, επικοινωνία με Τεχνικό Ασφαλείας και Ιατρό Εργασίας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων ή αντίστοιχης σχολής.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση Microsoft Office.
  • Καλή γνώση αγγλικών σε γραπτό και προφορικό λόγο.
  • Οργανωτικές Δεξιότητες.
  • Υπευθυνότητα, σωστή διαχείριση χρόνου και προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικότητα.

Παρέχονται:

  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας.
  • Ομαδική ασφάλιση.
  • Εκπαίδευση.
  • Προοπτικές εξέλιξης.

Γίνε μέρος της μεγάλης ομάδας μας και στείλε το βιογραφικό σου!

Ξηροβούνιο
πριν 2 μήνες