Για εργοδότες
Γραμματέας
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Τίτλος Θέσης: Γραμματέας

Εταιρεία: Κέντρο Θεραπευτικής Αγωγής των Διαταραχών του Λόγου και Ψυχοθεραπείας «διάλογος»

Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα

Σχετικά με εμάς: Ο «διάλογος» είναι ένα αναγνωρισμένο κέντρο λογοθεραπείας που βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη, αφιερωμένο στην παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών λογοθεραπείας, εργοθεραπείας και ψυχοθεραπείας.

Περιγραφή Θέσης: Αναζητούμε ένα υπεύθυνο και κοινωνικό άτομο για να ενταχθεί στην ομάδα μας ως Γραμματέας. Ο ιδανικός υποψήφιος είναι αναγκαίο να έχει  προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοιο ρόλο και να διαθέτει ισχυρές δεξιότητες χρήσης υπολογιστή. Ως Γραμματέας στο «διάλογο», θα διαδραματίσετε κρίσιμο ρόλο στη διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας του κέντρου μας.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση του καθημερινού προγράμματος και των ραντεβού
  • Διαχείριση εισερχόμενων και εξερχόμενων τηλεφωνικών κλήσεων
  • Διαχείριση και έκδοση αποδείξεων
  • Παροχή γενικής διοικητικής υποστήριξης
  • Εξυπηρέτηση πελατών και διατήρηση αρχείων πελατών