Γραμματειακή Υποστήριξη / Customer Service - ARALFARM A.E. Σίνδος Θεσσαλονίκης
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

       Η ARALFARM Α.Ε. με έδρα την Θεσσαλονίκη δραστηριοποιείται στα παραφαρμακευτικά  προϊόντα στον χώρο του φαρμακείου με ισχυρό χαρτοφυλάκιο αντιπροσωπειών ηγετικών οίκων της Ελλάδας και του εξωτερικού.

       Στα πλαίσια της διαρκούς ανάπτυξης όντας μία από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες επιχειρήσεις στο κλάδο της , αναζητά συνεργάτη για να ενισχύσει το τμήμα Customer Service.

Περιγραφή θέσης :

  • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου βάσει διαθέσιμων προϊόντων και προφορών.
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και προσφορά ολοκληρωμένων λύσεων.
  • Καταχώρηση Παραγγελιών & έκδοση παραστατικών.
  • Χρήση του λογιστικού προγράμματος Softone
  • Υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων.
  • Έλεγχος και διαχείριση διαδικασίας αποστολής των παραγγελιών.
  • Συνεχής υποστήριξη των πελατών μετά την παραλαβή των προϊόντων και επίλυση τυχόν προβλημάτων (After Sales).

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ