Για εργοδότες
Job Header Image
Κωδ:HIBR2024SUM
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΟΡΓΆΝΩΣΗΣ, ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Τα διαπιστευμένα εργαστήρια Γενετικής DNAlogy παρέχουν τις πιο σύγχρονες επιστημονικές υπηρεσίες ανάλυσης και ταυτοποίησης DNA στην Ελλάδα και το εξωτερικό στα πλαίσια δικαστικών και ιδιωτικών υποθέσεων (ανίχνευση βιολογικού υλικού και ταυτοποίηση DNA, DNA τεστ πατρότητας, DNA τεστ συγγένειας, κτλ.), καινοτόμες τοξικολογικές αναλύσεις (ανίχνευση ουσιών σε αίμα, ούρα, τρίχες) και άλλες ιατρικές υπηρεσίες.

 Η εταιρεία μας αναζητά: Στελέχη Επικοινωνίας, Όργάνωσης και Ψηφιακών Μέσων

 Ο ιδανικός υποψήφιος αναμένεται να συμμετέχει μαζί με την δυναμική και καινοτόμο επιστημονική ομάδα των εργαστηρίων στη λειτουργίας της εταιρείας. Θα διαχειρίζεται ένα ευρύ φάσμα καθηκόντων που σχετίζονται με τις καθημερινές λειτουργίες της επιχείρησης, την επικοινωνία και την διαχείριση των ψηφιακών μέσων.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Υποστηρικτικές εργασίες στο τμήμα Γραμματείας/Λογιστηρίου
  • Επικοινωνία με B2B πελάτες (Διαγνωστικά Κέντρα, Φαρμακεία, λοιπές εταιρείες)
  • Διαχείριση ψηφιακών μέσων (website, digital campaigns)

Απαιτούμενα Προσόντα :

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχες θέσεις
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ (Marketing/ Οικονομικά/ Επικοινωνία ή σε συναφές αντικείμενο)
  • Άριστη χρήση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση H/Y
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων και επιτυχούς διεκπεραίωσης εκκρεμοτήτων
  • Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία και στη διαχείριση πελατών
  • Γνώση διαχείρισης ψηφιακών μέσων
  • Φιλοδοξία για επαγγελματική καταξίωση και σταδιοδρομία

Η Εταιρεία προσφέρει :

  • Σταθερή απασχόληση - Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, εκπαίδευση, ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη
  • Επιστημονικά και τεχνολογικά καινοτόμο αντικείμενο εργασίας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν τις αιτήσεις τους συνοδευόμενες από πλήρες Βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.

www.dnalogy.eu

Γλυφάδα
πριν 2 μήνες