Για εργοδότες
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

Εταιρεία παροχής υπηρεσιών στο φαρμακευτικό κλάδο με έδρα στην Αργυρούπολη αναζητεί:

Υπάλληλο γραφείου για Γραμματειακή Υποστήριξη

(κωδικός θέσης: ADM)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτη Λυκείου
  • Άριστη γνώση χρήσης Windows και MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου, πολλαπλών εργασιών και προτεραιοτήτων
  • Προθυμία, υπευθυνότητα, επαγγελματισμός

Επιθυμητά Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση τυφλού συστήματος δακτυλογράφησης

Γενικές αρμοδιότητες

  • Οργάνωση γραφείου
  • Οργάνωση και τήρηση αρχείων
  • Σύνταξη και επεξεργασία εγγράφων και αναφορών
  • Παροχή διοικητικής υποστήριξης σε διάφορα τμήματα της εταιρείας

Παρέχονται:

  • Βασικός μισθός και ασφάλιση
  • Εκπαίδευση

Αποστολή βιογραφικού στο e-mail: hr@medwork.gr

Όλα τα βιογραφικά θα χειρισθούν με απόλυτη εχεμύθεια
Θα ενημερωθούν  μόνο οι υποψήφιοι που ανταποκρίνονται στις ανάγκες της εταιρείας

Με την υποβολή του βιογραφικού σας και τη συμμετοχή σας στην παρούσα διαδικασία αξιολόγησης,  μας παρέχετε την ρητή και θετική συναίνεσή σας για την αποθήκευσή των πληροφοριών (προφορικών και γραπτών) που μας παρέχετε (π.χ. βιογραφικό, συμπληρωματικές πληροφορίες, γραπτών τεστ, κ.α.) και την μελλοντική επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων για τους σκοπούς της αγγελίας, συμπεριλαμβανομένης της επικοινωνίας μαζί σας. Η αποθήκευση των παρεχόμενων πληροφοριών θα έχει μέγιστη διάρκεια 5 ετών. Σε κάθε περίπτωση, διατηρείτε το δικαίωμα της αίτησης για διαγραφή των παρεχόμενων πληροφοριών πριν την παρέλευση του καθορισμένου χρόνου.

Αργυρούπολη
πριν 2 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία