Για εργοδότες
Γραμματειακή Υποστήριξη

Ο όμιλος Κορνηλάκη, έχοντας ξεκινήσει το 1961, εξελίσσεται διαρκώς και σήμερα δραστηριοποιείται σε ένα ευρύ φάσμα δραστηριοτήτων που περιλαμβάνει υπηρεσίες logistics, μεταφορών, παραγωγή και εμπορία χημικών προϊόντων καθώς και δερματολογικά ιατρεία και κέντρα αισθητικής. Μας διαφοροποιεί η δέσμευση στις υψηλού επιπέδου υπηρεσίες και προδιαγραφές καθώς και η υγιής εργασιακή κουλτούρα. Ο όμιλος απασχολεί συνολικά 60 εργαζόμενους και έχει συνεχή αναπτυξιακή πορεία. Αναζητούμε για τα κεντρικά γραφεία του στη Μαγούλα Αττικής:

Κεντρική Γραμματέα

για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Εάν διαθέτετε εξαιρετικές οργανωτικές ικανότητες και άνεση στην επικοινωνία, υποβάλετε την αίτησή σας!

ΜΙΣΘΟΣ : 850-950 ΕΥΡΩ ΚΑΘΑΡΑ ΜΗΝΙΑΙΑ (συζητήσιμη)

**Καθήκοντα:**

1. **Συντονισμός Ακινήτων:**

  - Διαχείριση όλων των εργασιών για την απόκτηση και ενοικίαση ακινήτων.

  - Επικοινωνία με συμβολαιογράφους και το γραφεία νομικών θεμάτων.

  - Διαχείριση επικοινωνίας με διαχειριστές, μισθωτές, και πληρωμή κοινοχρήστων.

  - Παρακολούθηση ενοικίων και επικοινωνία με όλους τους εμπλεκόμενους στις αγοραπωλησίες.

2. **Γραμματειακά Καθήκοντα:**

  - Τήρηση και ανανέωση αρχείων.

  - Διαχείριση όλων των γραμματειακών εργασιών και ασφαλιστικών θεμάτων.

  - Οργάνωση παραγγελιών, απογραφή, τιμολόγηση, και επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές.

  - Διαχείριση παραγγελιών ετικετών, σουπερμάρκετ, γραφικής ύλης, και άλλων ηλεκτρονικών παραγγελιών.

  - Επικοινωνία με λογιστικό γραφείο και παραγγελίες ανακύκλωσης.

3. **Επικοινωνία και Συντονισμός:**

  - Οργάνωση επικοινωνίας με πελάτες.

  - Ανάρτηση αγγελιών σε πλατφόρμες και διαχείριση παραγγελιών από προμηθευτές εξωτερικού.

4. **Διαχείριση Παραγγελιών online:**

  - Οργάνωση προϊόντων, αποθήκης και αποστολές σε ιατρεία.

  - Επικοινωνία με προμηθευτές και παραγωγούς.

3. **Όμιλος:**

  - Επικοινωνία με άλλες εταιρείεσ του ομίλου για διάφορα θέματα και διαχείριση εξοπλισμού.

4. **Διαχείριση Εταιρικών Θεμάτων:**

  - Επικοινωνία με Cosmote και Vodafone για εταιρικές γραμμές.

**Απαιτούμενα Προσόντα:**

- Εξαιρετικές οργανωτικές ικανότητες και προσοχή στη λεπτομέρεια.

- Ικανότητα επικοινωνίας και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων.

- Γνώση Microsoft Office και άλλων σχετικών λογισμικών.

- Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί.

Ηλικία: 30-45

Απαραίτητη η παρουσία να είναι προσεγμένη.

Παρακαλω επισυνάπτετε φωτογραφία σε βιογραφικά.

Ωράριο: 08.30 - 16.30 ψηφιακό Δευτ-Παρ.

**Γιατί να ενταχθείτε σε εμάς;**

- Συνεργασία σε δυναμικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον.

- Υποστηρικτικό κλίμα εργασίας και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης.

Μαγούλα
πριν 2 μέρες
Με μεγάλη εμπειρία