Για εργοδότες
Κωδ:JBADMIM030724
Γενική Γραμματεία Διοίκησης

Γενική Γραμματεία Διοίκησης:

Η Εταιρεία μας, μια δυναμική  εισαγωγική εταιρεία 50 ετών στον κλάδο της υγείας, αναζητά Γενικό Γραμματέα Διοίκησης,  με προϋπηρεσία σε γραμματειακή θέση σε εμπορική εισαγωγική εταιρεία και εμπειρία στην διαχείριση γραφείου Διοίκησης, για να ενισχύσει την ομάδα μας.

Γενικά καθήκοντα:

  • Διαχειρίζεται και συγκεντρώνει τις τηλεφωνικές κλήσεις της εταιρείας.
  • Διαχείριση εμπορικής αλληλογραφίας .
  • Διατηρεί το πρόγραμμα εργασιών των στελεχών , συντονίζει και προγραμματίζει ραντεβού και ταξίδια.
  • Οργάνωση αρχείου εργαζομένων και θέσεων εργασίας.
  • Διατηρεί ηλεκτρονικά και έντυπα αρχεία εξασφαλίζοντας ότι οι πληροφορίες είναι οργανωμένες και αρχειοθετημένες.
  • Έκδοση και οργάνωση νομιμοποιητικών εγγράφων Διαγωνισμών
  • Επιμέλεια και μετάφραση κειμένων (Αγγλικά-Ελληνικά )
  • Καταχώρηση, επεξεργασία και ενημέρωση στα δεδομένα πελατών στo Softone CRM.
  • Επιμελείται τα αναλώσιμα γραφείου. Διατήρηση  τάξης και οργάνωσης του χώρου της υποδοχής.
  • Συνεργασία με όλα τα τμήματα ( Διοίκηση-Πωλήσεις-Service)

Απαραίτητα προσόντα:

  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία και προϋπηρεσία ως Γραμματέας Διοίκησης (τουλάχιστον 3 έτη) ή παρόμοια διοικητική θέση σε εμπορική εταιρεία.
  • Πτυχίο στη διοίκηση επιχειρήσεων ή σε σχετικό τομέα.
  • Άριστη γνώση MS Office και λογισμικού back-office (SoftOne CRM/ ERP).
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και Ελληνικών (προφορικά και γραπτά).
  • Εξαιρετικές δυνατότητες οργάνωσης εργασιών και διαχείρισης χρόνου.
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης.
  • Ευαισθησία στην επαγγελματική σταθερότητα.
  • Εμπειρία σε ISO διαδικασίες (θα θεωρηθεί προσόν).

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ωράριο εργασίας 9:00 π.μ.-5:00 π.μ.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης.

Αν πιστεύεις ότι πληροίς τα παραπάνω κριτήρια, έχεις εργασιακή εμπειρία  σε γραμματειακή υποστήριξη Διοίκησης σε εισαγωγική  εταιρεία και είσαι ενθουσιώδης, πολυπράγμων, οργανωτικός και  υπεύθυνος  τότε είσαι ο ιδανικός υποψήφιος που ψάχνουμε.

Στείλε μας το βιογραφικό σου σημείωμα στο Kariera.gr  ή στη διεύθυνση email: info@minopta.gr.  Απαραίτητο να αναγράφονται ο μήνας , το έτος γέννησης και τόπος κατοικίας.

Χολαργός
πριν 2 μέρες