Για εργοδότες
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Καθήκοντα και Υποχρεώσεις:

  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων, ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και αλληλογραφίας.
  • Οργάνωση και συντονισμός συναντήσεων, συνεδριάσεων και εκδηλώσεων.
  • Τήρηση και ενημέρωση αρχείων και εγγράφων.
  • Σύνταξη και επεξεργασία επίσημων εγγράφων και παρουσιάσεων.
  • Υποστήριξη της διοίκησης με διοικητικές και οργανωτικές εργασίες.
  • Συντονισμός με διάφορα τμήματα για την εξασφάλιση της αποτελεσματικής λειτουργίας της εταιρείας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Οικονομικά, ή σε συναφές πεδίο.
  • Προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, γραπτά και προφορικά.
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ και MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Αίτηση:

Αν πληροίτε τις παραπάνω προϋποθέσεις και επιθυμείτε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Πειραιάς
πριν 2 μήνες