Για εργοδότες
Υπεύθυνη/ος προσφορών και διαγωνισμών
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Υπάλληλο γραφείου με εμπειρία στους δημόσιους διαγωνισμούς και προσφορές ,άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας, άριστη γνώση υπολογιστών και επικοινωνιακές ικανότητες . Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.

Αναπτυσσόμενη εταιρεία με 12ετή παρουσία στο χώρο των ιατροτεχνολογικών προϊόντων ζητεί υπάλληλο γραφείου για την στελέχωση του τμήματος διαγωνισμών και προσφορών με εμπειρία στην σύνταξη προσφορών για δημόσιους διαγωνισμούς και προσφορών για μειοδοτικές – πλειοδοτικές ηλεκτρονικές δημοπρασίες ,άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας, άριστη γνώση υπολογιστών και επικοινωνιακές ικανότητες . Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.

Αρμοδιότητες

  • Δημιουργία και παρακολούθηση: προσφορών για Δημόσιους Διαγωνισμούς , προσφορών για μειοδοτικές – πλειοδοτικές ηλεκτρονικές δημοπρασίες .
  • Παρακολούθηση διαδικτυακής πλατφόρμας για ανεύρεση των διακηρύξεων Διαγωνισμών Προμηθειών για ιατροτεχνολογικά αναλώσιμα, ιατρικά εργαλεία, επιστημονικό εξοπλισμό, ιατρικά μηχανήματα των Φορέων Υγείας στην Ελλάδα που αφορούν την εταιρεία.
  • Επικοινωνία με τους οίκους του εξωτερικού για θέματα πιστοποιήσεων
  • Συνεργασία με το εμπορικό τμήμα και τους πωλητές για θέματα προσφορών.
  • Συνεργασία με τον εξωτερικό σύμβουλο για θέματα πιστοποίησης ISO.

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρης απασχόληση.
  • Ανταγωνιστικό μηνιαίο μισθό που θα είναι ανάλογος των προσόντων και της προϋπηρεσίας.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης.
  • Extra διατακτικές.
  • Συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια .
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση.

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Πτυχίο μέσης ή ανώτερης εκπαίδευσης.
  • Άριστα Ελληνικά και Αγγλικά.
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ.
  • Εξοικείωση με τη χρήση συστημάτων ERP.
  • Άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία.
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες.
  • Επαγγελματισμός & ομαδικό πνεύμα
  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε αναλογη θέση

Γέρακας
πριν 2 μήνες