Για εργοδότες
Operations Administrator
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Γευσήνους είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα και καλύπτει επισιτιστικές ανάγκες σε τομείς όπως Επιχειρήσεις και Βιομηχανικές Μονάδες, Δημόσια και Ιδιωτικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (Πανεπιστήμια, Ιδιωτικά Σχολεία - Κολλέγια), Νοσηλευτικά Ιδρύματα κ.λ.π., αναζητά για τα κεντρικά γραφεία της στο Κρυονέρι:

Αρμοδιότητες:

  • Παρέχει υποστήριξη στο Τμήμα Λειτουργίας και συντελεί στην καθημερινή ομαλή ροή εργασιών του τμήματος
  • Διατηρεί και ενημερώνει συστήματα και βάσεις δεδομένων, ενώ παράλληλα φροντίζει για την οργάνωση & συντήρηση ενός συστήματος αρχειοθέτησης σημαντικών & εμπιστευτικών εγγράφων της εταιρίας
  • Επικοινωνεί καθημερινά τόσο με τους συναδέλφους του τμήματος όσο και διατμηματικά ή/και με πελάτες & προγραμματίζει συναντήσεις
  • Εκπονεί τακτικές αναφορές για δαπάνες & δημιουργεί παρουσιάσεις με στατιστικά δεδομένα

Επιθυμητά προσόντα:

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή συναφούς αντικειμένου σπουδών
  • 1-2 έτη εργασιακής εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση χρήσης εφαρμογών MS-Office (με έμφαση σε Excel & PowerPoint)
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Ικανότητες επικοινωνίας, συνεργασίας, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και ικανότητες multi-tasking

Η εταιρία προσφέρει:

  • Πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης
  • Παροχή γεύματος σε εστιατόριο στις εγκαταστάσεις της εταιρίας
Κρυονέρι
πριν ένα μήνα
Entry / Αρχάριος