Για εργοδότες
INTRALOGISTICS PLANNER
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Οργάνωση, διαχείριση και συντήρηση φυσικών & ψηφιακών αρχείων
  • Προετοιμασία προγράμματος καθημερινών εσωτερικών μεταφορών μέσω κατάλληλου λογισμικού
  • Διαχείριση αιτημάτων των συνεργαζόμενων τμημάτων του εργοστασίου
  • Διαχείριση αλληλογραφίας και επικοινωνίας

Γνώσεις, προσόντα και εμπειρία

  • Απόφοιτος/η ΤΕΙ ή ΙΕΚ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή συναφούς αντικειμένου
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλές οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευχέρεια χρήσης Η/Υ και πακέτου MS Office (Excel, Powerpoint)
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε τμήμα Logistics ή/και βιομηχανία
  • Επιθυμητή η γνώση χρήσης SAP

Παροχές στους Εργαζομένους

Η Εταιρία μας παρέχει ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον, στο οποίο ενθαρρύνεται η συνεργασία και η συνεχής εκπαίδευση. Επιπλέον, η ΕΛΒΑΛ προσφέρει στους εργαζομένους της ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και ευρύ φάσμα παροχών.

Οινόφυτα
πριν ένα μήνα
Entry / Αρχάριος