Για εργοδότες
Υπάλληλος Γραφείου

Εταιρία τροφίμων με ηγετική θέση στον τομέα της, αναζητά υποψήφιους που θα ανήκον στο δυναμικό κομμάτι της εταιρείας την εμπορική διαχείριση λογιστηρίου.

Η θέση εργασίας αφορά στο γραφείο που βρίσκεται στο κέντρο της Θεσσαλονίκης . Σε ένα υπερσύγχρονο και όμορφο περιβάλλον.

Ζητούμενα προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες

  • Πτυχίο κατά προτίμηση Οικονομικής κατεύθυνσης ή Διοίκησης Επιχειρήσεων ΑΕΙ/ΤΕΙ

  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ (MS Office, κυρίως Word, Excel, Outlook)

  • Επιθυμητή εμπειρία σε ERP πρόγραμμα, κατά προτίμηση Soft One

  • Άριστη γραπτή και προφορική γνώση Αγγλικών

  • Επιθυμητή η γνώση δεύτερης γλώσσας Ιταλικά

  • Παρακολούθηση της αγοράς

  • Επικοινωνία με συνεργάτες για τη διακίνηση εμπορευμάτων και πρώτων υλών

  • Επικοινωνία με συνεργάτες για την προετοιμασία και ολοκλήρωση των εισαγωγών.

  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας

  • Επικοινωνία και συνεργασία με την αποθήκης

  • Επαγγελματισμός & συνέπεια

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες υποψήφιους)

Καθήκοντα

  • Διαχείριση Τηλεφωνικού Κέντρου

  • Τιμολόγηση, Καταχώρηση/Έκδοση παραστατικών

  • Διαχείριση παραγγελιών

  • Σύνταξη προσφορών

Η εταιρία προσφέρει

  • Πενθήμερη πρωινή και πλήρης απασχόληση

  • Ευχάριστο & φιλικό περιβάλλον εργασίας

  • Προοπτικές εξέλιξης

  • Εκπαίδευση

  • Ιδιωτική ασφάλιση

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται εμπιστευτικές και θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια κατά τη διαχείρισή τους.

Θα κληθούν σε επόμενο στάδιο αξιολόγησης μόνο όσοι υποψήφιοι κριθούν από την εταιρεία ως κατάλληλοι σύμφωνα με τις ελάχιστες απαιτήσεις της θέσης.

Θεσσαλονίκη
πριν 18 μέρες
Entry / Αρχάριος