Για εργοδότες
Κωδ:CS3314
Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελάτων- Customer Service

Αγγελία Εργασίας: Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών – Customer Service

Η evnow πρωτοπορεί στις λύσεις φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων, προσφέροντας ολοκληρωμένες υπηρεσίες τόσο για ιδιώτες όσο και για επαγγελματίες. Με έμφαση στην ποιότητα και την καινοτομία, η evnow είναι η ταχύτερα αναπτυσσόμενη εταιρεία στον τομέα της ηλεκτροκίνησης στην Ελλάδα.

Περιγραφή Ρόλου: Αναζητούμε συνεργάτη για την ομάδα Customer Service – Εξυπηρέτησης Πελατών, που θα αναλάβει τον συντονισμό και την υποστήριξη έργων, με κύριο στόχο την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών μας. Αυτή η θέση προσφέρει μια μοναδική ευκαιρία για άτομα που επιθυμούν να ενταχθούν σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρεία, με σημαντικές προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε νέους ρόλους και θέσεις εργασίας.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Εποπτεία και διαχείριση της ολοκλήρωσης έργων.
  • Άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση πελατών, παρέχοντας λύσεις που ανταποκρίνονται στις ανάγκες τους.
  • Ενημέρωση των πελατών σχετικά με την πρόοδο των αιτημάτων τους.
  • Διατήρηση υψηλού επιπέδου ικανοποίησης πελατών.
  • Παροχή πληροφοριών για τις δραστηριότητες και τις υπηρεσίες της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Επιθυμητό πτυχίο (ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ).
  • Εμπειρία 1-2 ετών στην εξυπηρέτηση πελατών.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη χρήση Η/Υ, ιδιαίτερα σε περιβάλλον MS-Office.
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων και ομαδικότητα.
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα.
  • Ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Διάθεση για συνεχή μάθηση και προσωπική ανάπτυξη.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους.

Τι προσφέρουμε:

  • Πλήρη ή μερική απασχόληση με σταθερές, ανταγωνιστικές αποδοχές και ασφάλιση.
  • Μηνιαία bonus με βάση την επίτευξη στόχων.
  • Δυνατότητα υβριδικής εργασίας (συνδυασμός εργασίας από το σπίτι και τo γραφείo).
  • Αμειβόμενη αρχική εκπαίδευση και καθοδήγηση.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και ανθρώπινο περιβάλλον εργασίας.

Εάν είστε ένα φιλόδοξο και προσανατολισμένο στην επιτυχία άτομο, σας καλούμε να υποβάλετε την αίτησή σας και να γίνετε μέλος της ομάδας μας!

Email: info@evnow.gr

Μαρούσι
πριν 13 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση