Για εργοδότες
Κωδ:ΤΠ-AX2024
Υπάλληλος γραφείου τηλεφωνικών πωλήσεων σε εκπαιδευτικό όμιλο

Εκπαιδευτικός όμιλος με πολυετή εμπειρία στον χώρο αναζητά στελέχη τηλεφωνικών πωλήσεων για ανάπτυξη νέου πελατολόγιου.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστη γνώση Η/Υ και των εφαρμογών MS Office, MS Word, MS Excel, Microsoft Outlook
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες με πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Συνέπεια  και οργανωτικές δεξιότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις σε περίπτωση άνδρα υποψηφίου

Αρμοδιότητες

Η θέση αυτή έχει τις ακόλουθες υποχρεώσεις:

  • Διαχείριση αλληλογραφίας
  • Δημιουργία νέων και διατήρηση υφιστάμενων σχέσεων με τους πελάτες
  • Προετοιμασία διάφορων Reports

Θα συνεκτιμηθεί:

  • Ανάλογη εργασιακή εμπειρία
  • Βιωματική γνώση ή σπουδές στον κλάδο του marketing

Η εταιρία προσφέρει:

  • Σταθερό μισθό  και ασφαλιστική κάλυψη
  • Αξιολόγηση και επιβράβευση της απόδοσης με bonus κάθε μήνα
  • Εργασιακές  προοπτικές
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Σταθερό πρωινό ωράριο
Αθήνα
πριν 12 μέρες