Για εργοδότες
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ
Είμαστε στην αναζήτηση υποψηφίου με εμπειρία στον τομέα των Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας (ΑΠΕ) για την θέση Γραμματειακής Υποστήριξης

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Παροχή γραμματειακής υποστήριξης
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Οργάνωση γραφείου και αρχειοθέτηση
  • Χειρισμός μηχανημάτων εκτύπωσης
  • Συντονισμός και παρακολούθηση εργασιών
Απαιτούμενα Προσόντα:​
  • Ικανότητες επικοινωνίας, οργάνωσης, εργατικότητας και αποτελεσματικής συνεργασίας σε περιβάλλον ομάδας
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office.
  • Ικανότητα προγραμματισμού και διαχείρισης πολλαπλών προτεραιοτήτων.
  • Δεξιότητες οργάνωσης και επικοινωνίας, ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών.
  • Ικανότητα εργασίας σε διάφορα θέματα ταυτόχρονα.
  • Μεθοδικότητα, υπευθυνότητα και πνεύμα συνεργασίας.
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων και προθεσμιών.
  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε ανάλογη θέση.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά), Proficiency.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής (προφορικά και γραπτά).
Επιθυμητά Προσόντα:
  • Εμπειρία στη διαχείριση έργων ΑΠΕ και εξοικονόμησης ενέργειας
Τι Προσφέρουμε:
  • Σταθερό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης και συνεχούς εκπαίδευσης σε ένα τεχνολογικά εξελισσόμενο περιβάλλον.
Αθήνα
πριν 12 μέρες