Για εργοδότες
Σύμβουλος Προώθησης Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων

Η ICAP Training, μέλος του ομίλου ICAP People Solutions με μεγάλη εμπειρία και εξειδίκευση στο χώρο της εκπαίδευσης των Πωλήσεων, των Διαπραγματεύσεων και της Επικοινωνίας αναζητά, «Σύμβουλο Προώθησης Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων» για λογαριασμό του ομίλου.

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα έχει την ευθύνη για την προώθηση των εκπαιδευτικών μας προγραμμάτων, με στόχο την προσέλκυση νέων πελατών και την ενδυνάμωση της αναγνωρισιμότητας της εταιρείας.

Κύριες Αρμοδιότητες:

· Διαχείριση και προώθηση εκπαιδευτικών προγραμμάτων μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας, email και ψηφιακών καναλιών.

· Δημιουργία και διατήρηση σχέσεων με υπάρχοντες και νέους πελάτες.

· Συμμετοχή στην υλοποίηση στρατηγικών marketing και προώθησης των εκπαιδευτικών προγραμμάτων.

Απαραίτητα Προσόντα:

· Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων ή της τηλεφωνικής προώθησης.

· Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας.

· Εξαιρετικές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες.

· Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και οργάνωσης.

Επιθυμητά Προσόντα

· Γνώση εργαλείων CRM και ψηφιακού marketing.

· Εμπειρία στον ευρύτερο κλάδο της (επαγγελματικής) εκπαίδευσης.

Προσφέρεται:

· Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανώτερου του βασικού νόμιμου μισθού.

· Δυναμικό σχήμα Bonus αποδοτικότητας που διπλασιάζει τις αποδοχές.

· Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.

· Φιλικό και υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον.

· Υβριδικό μοντέλο εργασίας.

Στείλε το βιογραφικό σου και γίνε μέλος της #ICAPOutsourcingSolutions και ανακάλυψε ένα περιβάλλον που ενθαρρύνει τις νέες τεχνολογίες, αγαπά την εξέλιξη, αγκαλιάζει τη διαφορετικότητα και υποστηρίζει την κοινωνία. Για περισσότερες πληροφορίες ή απορίες στείλε email στη διεύθυνση, kmpirmpas@icap-os.com.

Καλλιθέα
πριν 10 μέρες