Για εργοδότες
Κωδ:TZCDA003
Γραμματειακή Υποστήριξη

Η εταιρεία Κ.ΤΖΑΝΟΣ Α.Ε.Β.Ε. με την πολυετή εμπειρία και την εξειδίκευση άνω των 40 ετών, αποτελεί σήμερα μία εδραιωμένη εμπορική - χονδρική επιχείρηση στους χώρους της ύδρευσης, θέρμανσης, μόνωσης, φυσικού αερίου και πράσινης ενέργειας, διατηρώντας μακρόχρονη συνεργασία με πιστοποιημένους, γνωστούς, Ευρωπαϊκούς και Διεθνείς Οίκους.

Για την υποστήριξη των αναγκών της, η Εταιρεία επιθυμεί να στελεχώσει στο Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών:

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Καταχώριση παραγγελιών ή/ και προσφορών
  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση επισκεπτών
  • Παρακολούθηση και διαχείριση προμηθειών γραφείου
  • Έκδοση παραστατικών
  • Οργάνωση και αρχειοθέτηση εγγράφων και φακέλων

Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στην Γραμματειακή Υποστήριξη ή Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Καλή γνώση προγραμμάτων MS Office
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτό και προφορικό λόγο)
  • Αναλυτικός τρόπος σκέψης & ορθολογική προσέγγιση, επίλυσης & αντιμετώπισης προβλημάτων
  • Συνέπεια, αξιοπιστία, υπευθυνότητα
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση & αποτελεσματική διαχείριση του χρόνου

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Πρόγραμμα σίτισης
  • Ιδιωτική ομαδική ασφάλεια
  • Ολοκληρωμένη εισαγωγική εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα επιλέγοντας «Κάνε αίτηση τώρα» ή στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου hr@tzanos.gr με θέμα TZCDA003 Γραμματειακή Υποστήριξη.

Η αίτησή σας θα αντιμετωπιστεί με απόλυτη εμπιστευτικότητα και εχεμύθεια, σύμφωνα με όλους τους ισχύοντες κανονισμούς σχετικά με τα προσωπικά δεδομένα.

Μεταμόρφωση
πριν 10 μέρες
Entry / Αρχάριος