Για εργοδότες
Σύμβουλοι Ανάπτυξης & Διαχείρισης Πελατολογίου

Σύμβουλοι Ανάπτυξης & Διαχείρισης Πελατολογίου Nova και Ήρων

Πλήρης περιγραφή θέσης
Μεγάλη εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο της προώθησης υπηρεσιών αναζητά για λογαριασμό της Nova και της Ήρων:

Σε εμάς θα έχεις την ευκαιρία να εργαστείς 5ωρη, 6ωρη, 8ωρη πρωινή ή 5ωρη και 4ωρη απογευματινή απασχόληση με σταθερό μηνιαίο μισθό συν έξτρα bonus (τα πιο ανταγωνιστικά του κλάδου) για έναν από τους μεγαλύτερους Τηλεπικοινωνιακούς παρόχους!

Αρμοδιότητες

  • Επικοινωνία με σκοπό την αποτελεσματική προώθηση των υπηρεσιών
  • Κάλυψη των αναγκών των πελατών σε σχέση με τα διαθέσιμα προϊόντα και υπηρεσίες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ενσυναίσθηση
  • Γνώσεις Η/Υ
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παρέχουμε

  • Σταθερές ανταγωνιστικές μηνιαίες αποδοχές και ασφάλιση
  • 5ωρη, 6ωρη, 8ωρη πρωινή ή 5ωρη και 4ωρη απογευματινή
  • Μηνιαία bonus παραγωγικότητας.
  • Σταθερό πρωινό ωράριο (Δευτέρα – Παρασκευή)
  • (όχι κυλιόμενες βάρδιες)
  • Αμοιβόμενη εκπαίδευση
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης καριέρας σε πιο σύνθετους ρόλους
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
Αθήνα
πριν 10 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση