Για εργοδότες
Γραμματεία Διοίκησης

Η HR Solutions, εκ μέρους αναπτυσσόμενης εμπορικής εταιρείας με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά υποψήφιο/α για τη θέση Γραμματεία Διοίκησης.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση και διαχείριση του ημερολογίου, προγραμματισμός συναντήσεων και διοργάνωση επαγγελματικών ταξιδιών.
  • Παρακολούθηση της προόδου διαγωνισμών και προθεσμιών, διασφαλίζοντας την έγκαιρη ολοκλήρωση.
  • Παρακολούθηση συμβάσεων, συμφωνητικών και ασφαλιστηρίων.
  • Διαχείριση επικοινωνίας και αλληλογραφίας, τόσο εσωτερικά όσο και εξωτερικά.
  • Προετοιμασία αναφορών, παρουσιάσεων και άλλων εγγράφων για συναντήσεις και διοικητικές ανάγκες.
  • Συνεργασία με άλλα τμήματα και συντονισμός διοικητικών διαδικασιών για τη βέλτιστη υποστήριξη της διεύθυνσης.
  • Διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών με διακριτικότητα και επαγγελματισμό.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο σε διοίκηση επιχειρήσεων ή συναφή κλάδο.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και διαχείριση πολλαπλών καθηκόντων.

 Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.
Θεσσαλονίκη
πριν 10 μέρες