Για εργοδότες
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

Τεχνική Εταιρεία με πολυετή παρουσία στον κλάδο αναζητά υποψήφια για τη θέση Γραμματειακής Υποστήριξης.

Αρμοδιότητες:
- Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και αλληλογραφίας
- Υποστήριξη στην οργάνωση και τον συντονισμό καθημερινών εργασιών
- Χρήση Excel για καταχώρηση και ανάλυση δεδομένων
- Υποστήριξη στη διαχείριση εγγράφων και αρχείων

Απαιτούμενα Προσόντα:
- Εξαιρετική γνώση Excel
- Ευγένεια, επαγγελματισμός και οργανωτικές ικανότητες
- Ομαδικό πνεύμα και συνεργατική διάθεση
- Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Προσφέρουμε:
- Πενθήμερη εργασία, Δευτέρα - Παρασκευή
- Ωράριο: 09:00 – 17:00
- Φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας

Εάν ενδιαφέρεστε για τη θέση και πληροίτε τα παραπάνω προσόντα, παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας στο [email grammateia.dmitsiou.ath@gmail.com /2103639272]

Καλλιθέα
πριν 8 μέρες