Για εργοδότες
Υπάλληλο Γραφείου για το Τμήμα Συνδρομών

Η Spartan  Security, ο πιο δυναμικός και επιτυχημένος πάροχος ηλεκτρονικής ασφάλειας στην Ελλάδα, που δραστηριοποιείται στην Αθήνα από το 1989, αναζητά:

Υπάλληλο Γραφείου για το τμήμα συνδρομών

 Πλήρους πρωινής πενθήμερης απασχόλησης για στελέχωση του οικονομικού τμήματος με έδρα τις ΝΕΕΣ εγκαταστάσεις στο Κορωπί.

 Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο σχετικό με την διοίκηση και οργάνωση επιχειρήσεων ή σχετικό με οποιαδήποτε οικονομική κατεύθυνση
  • Εμπειρία στην γραμματειακή υποστήριξη
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση MS OFFICE
  • Η εμπειρία στην εποπτεία εισπράξεων θα εκτιμηθεί

Καθήκοντα:

  • ‘Εκδοση και αποστολή λογαριασμών συνδρομητών
  • Επικοινωνία κι ενημέρωσή πελατών για τους καθυστερημένους λογαριασμούς.
  • Παροχή συμβουλών σχετικά με τις επιλογές πληρωμής των οφειλετών και προτάσεις για τρόπους πληρωμής.
  • Σύνταξη τελικών ειδοποιήσεων όταν δεν πραγματοποιούνται πληρωμές.
  • Οργάνωση και αποτελεσματική συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα για την έγκυρη είσπραξη των οφειλών.
  • Επικοινωνία με δικηγόρους και αρμόδιους φορείς για τη διευκόλυνση των πληρωμών.

Ατομικές δεξιότητες:

  • Δυνατότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας με πελάτες για τη διαχείριση των οικονομικών τους υποχρεώσεων.
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου, προθεσμιών, πλάνων και πολλαπλών έργων.
  • Ικανότητα εξαιρετικής συνεργασίας με την ομάδα του λογιστηρίου και λοιπά τμήματα.
  • Αξιοπιστία και επαγγελματική ηθική.

Προσφέρεται:

  • Άμεση πρόσληψη με σταθερό ωράριο και άριστες συνθήκες εργασίας.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων +bonus σε επίτευξη προκαθορισμένων στόχων είσπραξης.
  • Extra παροχές ομαδικής ιδιωτικής ασφαλιστικής κάλυψης.
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον.

Επικοινωνήστε μαζί μας και ενταχθείτε ΤΩΡΑ στην ομάδα μας εφόσον:

  • Διαθέτετε όρεξη για εργασία, σε ένα σύγχρονο δυναμικό αναπτυσσόμενο περιβάλλον.
  • Αναζητάτε μια ευκαιρία να αξιοποιήσετε τις διαπραγματευτικές σας δεξιότητες.
  • Επιθυμείτε να εργαστείτε για έναν ταχέως αναπτυσσόμενο πάροχο ηλεκτρονικής ασφάλειας.
  • Ενδιαφέρεστε για συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης στο αντικείμενό σας.
  • Σας αρέσουν οι προκλήσεις στις νέες τεχνολογίες.

Email επικοινωνίας: info@spartan.gr
Στην αποστολή βιογραφικού να αναφέρεται στο θέμα ο πλήρης τίτλος της θέσης, καθώς κι ένα σύντομο εισαγωγικό προσωπικό σημείωμα που θα περιγράφει πώς η εμπειρία και τα προσόντα σας μπορούν να εξελίξουν τον οργανισμό.

Η Spartan Security δεσμεύεται για την προαγωγή ενός συμπεριληπτικού περιβάλλοντος εργασίας που αναδεικνύει τη διαφορετικότητα και αντιστέκεται ενεργά στον ρατσισμό και κάθε μορφή διάκρισης. Επιπλέον, διασφαλίζει την εμπιστευτικότητα σε κάθε επίπεδο.

Κρωπία
πριν 2 μέρες