Για εργοδότες
Γραμματέας Γραφείου

Περιγραφή Θέσης:
Η ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ DIGITAL A.E., μέλος του ομίλου ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ Α.Ε., αναζητά υπεύθυνο και οργανωμένο άτομο για τη θέση της Γραμματέα Γραφείου για άμεση πρόσληψη.

Η υποψήφια θα αναλάβει καθήκοντα διοικητικής υποστήριξης, διαχείρισης γραφείου και επικοινωνίας.

Κύριες Αρμοδιότητες:
       •       Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και αλληλογραφίας
       •       Υποδοχή επισκεπτών και εξυπηρέτηση πελατών
       •       Διοικητική υποστήριξη στα τμήματα της εταιρείας
       •       Προγραμματισμός και οργάνωση συναντήσεων
       •       Διαχείριση αρχείων και εγγράφων
       •       Σύνταξη και επεξεργασία εγγράφων και παρουσιάσεων

Απαιτούμενα Προσόντα:
       •       Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ ή ΙΕΚ στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Γραμματειακή Υποστήριξη ή συναφή κλάδο (επιθυμητό)
       •       Άριστη γνώση της ελληνικής και πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
       •       Καλή γνώση MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
       •       Ικανότητες επικοινωνίας και οργανωτικές δεξιότητες
       •       Επαγγελματισμός και συνέπεια

Επιθυμητά Προσόντα:
       •       Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
       •       Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών ταυτόχρονα
       •       Γνώση πρόσθετων γλωσσών ή λογισμικών (επιθυμητό)

Παροχές:
       •       Ανταγωνιστικός μισθός, αναλόγως των προσόντων
       •       Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
       •       Δυνατότητα εξέλιξης και εκπαίδευσης

Αποστολή Βιογραφικών:
Οι ενδιαφερόμενες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση email: recruitment@mes-digital.com, μέχρι τις 10/10/2024.

Αθήνα
πριν 2 μέρες
Entry / Αρχάριος