Για εργοδότες
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

Η εταιρεία EcuExperts που δραστηριοποιείται με επιτυχία στο χώρο του αυτοκινήτου για πάνω από 20 χρόνια, επεκτείνεται και επιθυμεί να εντάξει στην ομάδα της κοπέλα ως υπάλληλο γραφείου για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα για τη θέση:

  • Απόφοιτη ΑΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση MS Office (Word, Excel)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο του αυτοκινήτου (τουλάχιστον για 2 χρόνια θα εκτιμηθεί)
  • Πολύ Καλή Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία
  • Προθυμία για εξέλιξη και ομαδική εργασία
  • Υψηλές ικανότητες οργάνωσης και διαχείρισης προτεραιοτήτων

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση Τηλεφωνικού Κέντρου
  • Διαχείριση Ηλεκτρονικής Αλληλογραφίας
  • Οργάνωση γραφείου και Αρχειοθέτηση
  • Διαχείριση Προγράμματος Έκδοσης Παραστατικών (ERP)
  • Διαχείριση Αποθεμάτων Εξοπλισμού / Αποθήκης

Προσφέρονται:

  • Άμεση Πρόληψη και Πλήρης Ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης
  • Σύγχρονο περιβάλλον και ευχάριστο κλίμα συνεργασίας
Άγιος Δημήτριος
πριν 2 μέρες