Για εργοδότες
Κωδ:CALL24
Εξυπηρέτηση Πελατών-Back office

Η ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΑΕ, 44χρόνια δίπλα στον επαγγελματία συνεργάτη είναι πρωτοπόρος στην αγορά των υδραυλικών ειδών - θέρμανσης - κλιματισμού - φυσικού αερίου και ειδών υγιεινής με σαφή προσανατολισμό στην ποιοτική φιλική εξυπηρέτηση πελατών και την τεχνική υποστήριξη.

Αναζητούμε:

Αρμοδιότητες:

  • Παροχή διοικητικής υποστήριξης στην υλοποίηση έργων
  • Παροχή γραμματειακής υποστήριξης (τηλεφωνική εξυπηρέτηση, διαχείριση αλληλογραφίας, υποδοχή πελατών/συνεργατών, οργάνωση συναντήσεων κ.α.)
  • Υποστήριξη στη διαδικασία διαχείρισης συμβολαίων και οικονομικών καταστάσεων.
  • Οργάνωση και καταχώρηση των λογιστικών εγγράφων (τιμολόγια, συμβάσεις συνεργατών, κ.α.)

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Διοίκησης η Οικονομικής κατεύθυνσης επιθυμητό.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας ενός έτους (υπάλληλος γραφείου, administrative assistant, back office, υπάλληλος ρεσεψιόν)
  • Πολύ Καλή Γνώση MS Office
  • Πολύ Καλή Γνώση Αγγλικών
  • Γνώση λογισμικού προγράμματος Entersoft θα εκτιμηθεί
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης παράλληλων εργασιών

   Παροχές:

  • Εργασία σε μια μεγάλη εταιρεία, με μακρά ιστορία και διαρκή ανάπτυξη
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Φιλικό περιβάλλον όπου προάγεται η ομαδικότητα και ο αλληλοσεβασμός
  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανάπτυξης εντός του ομίλου
Αιγάλεω
πριν 22 μέρες