Για εργοδότες
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΕΩΣ ΚΑΙ 29 ΕΤΩΝ

Η εταιρεία Engineering Force L.P αναζητά συνεργάτη για τη στελέχωση θέσης Γραμματειακής Υποστήριξης

Η/Ο συνεργάτης θα διαχειρίζεται ένα ευρύ φάσμα καθηκόντων που σχετίζονται με τις καθημερινές λειτουργίες της επιχείρησης, την επικοινωνία και τη διαχείριση των ψηφιακών μέσων.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Υποστηρικτικές εργασίες στο τμήμα Γραμματείας
  • Επικοινωνία με πελάτες της επιχείρησης (κατασκευαστικές εταιρείες, εργολάβοι, ναυτιλιακές,  λοιπές εταιρείες)
  • Επικοινωνία με την ομάδα μηχανικών της εταιρείας μας

Απαιτούμενα Προσόντα :

  • Ομαδικό πνεύμα
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ (Marketing/ Οικονομικά/ Επικοινωνία ή σε συναφές αντικείμενο)
  • Καλή χρήση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση H/Y
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων και επιτυχούς διεκπεραίωσης εκκρεμοτήτων
  • Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία και στη διαχείριση πελατών
  • Γνώση διαχείρισης ψηφιακών μέσων
  • Φιλοδοξία για επαγγελματική καταξίωση και σταδιοδρομία
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχες θέσεις θα εκτιμηθεί

Η Εταιρεία προσφέρει :

  • Σταθερή απασχόληση (μισθωτή σχέση εργασίας) με πλήρη ασφάλιση IKA
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, εκπαίδευση, ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη
Ηράκλειο
πριν 7 μέρες
Entry / Αρχάριος