Για εργοδότες
Υπάλληλος τμήματος Διαγωνισμών & Δημοσίων συμβάσεων

Η Γευσήνους, μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα και καλύπτει επισιτιστικές ανάγκες σε τομείς όπως επιχειρήσεις και βιομηχανικές μονάδες, δημόσια και ιδιωτικά εκπαιδευτικά ιδρύματα (πανεπιστήμια, ιδιωτικά σχολεία - κολλέγια), νοσηλευτικά ιδρύματα κ.λ.π., αναζητά για τα κεντρικά γραφεία της στο Κρυονέρι Αττικής:

Αρμοδιότητες:

  • Διοικητική υποστήριξη όλων των εργασιών του τμήματος (διαχείριση επικοινωνίας, αλληλογραφίας, εγγράφων, φυσικών και ηλεκτρονικών αρχείων)
  • Συμμετοχή στο σύνολο των διαδικασιών σύνταξης, υποβολής και παρακολούθησης φακέλου προσφοράς σε διαγωνιστικές διαδικασίες
  • Προετοιμασία φακέλων δικαιολογητικών συμμετοχής και κατακύρωσης, σε συνεργασία με το εσωτερικό δίκτυο συνεργατών της εταιρίας (Τμήμα Πωλήσεων & Δημοσίων Διαγωνισμών/Τμήμα Λειτουργίας) για την συγκρότηση φακέλων στο πλαίσιο διαγωνιστικών διαδικασιών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Τ.Ε.Ι./Α.Ε.Ι./Κολλεγίου Διαχείρισης έργων/Διοίκησης Επιχειρήσεων ή συναφούς αντικειμένου σπουδών
  • Εμπειρία στη σύνταξη υποβολής φακέλων προσφοράς διαγωνισμών, συγκέντρωσης δικαιολογητικών και υποβολή πλήρους φακέλου θα συνεκτιμηθεί
  • Καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικών πλατφορμών υποβολής διαγωνισμών θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Άριστη ικανότητα γραπτής & προφορικής επικοινωνίας στην ελληνική και αγγλική γλώσσα
  • Ικανότητες τήρησης προθεσμιών, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Άριστη γνώση εφαρμογών Microsoft Office

Η εταιρία προσφέρει:

  • Πλήρη απασχόληση
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης
  • Παροχή γεύματος σε εστιατόριο στις εγκαταστάσεις της εταιρίας
Κρυονέρι
πριν 15 μέρες
Entry / Αρχάριος