Για εργοδότες
Υπάλληλος Data Entry Εμπορικού τμήματος

Η εταιρία:

Η αλυσίδα ηλεκτρικών «Welcome Stores» είναι μια αμιγώς ελληνική αλυσίδα που ξεκίνησε
την πορεία της πριν από 13 χρόνια. Μέσα σε αυτό το σύντομο χρονικό διάστημα κατάφερε όχι μόνο να κατακτήσει, αλλά και να εδραιώσει τη θέση της στην αγορά, με ένα δίκτυο
καταστημάτων που αναπτύσσεται με σταθερά βήματα σε όλα τα σημεία της ελληνικής
επικράτειας, σε συνεργασία με τα μεγαλύτερα και πιο αξιόπιστα brand του κλάδου.

Αρμοδιότητες:

• Καθημερινή ενημέρωση και διαχείριση της κεντρικής βάσης δεδομένων του
συστήματος ERP για τα προϊόντα της εταιρίας.
• Ηλεκτρονική καταχώριση δεδομένων σε καθημερινή βάση.
• Εξέταση και διεκπεραίωση κάθε άλλου θέματος που του αναθέτει o υπεύθυνος
του τμήματος.
• Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου του e-shop.
• Ανάλυση δεδομένων και παραγωγή αναφορών.

Απαραίτητα προσόντα:

• Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ .
• Άριστη γνώση και χρήση ηλεκτρονικών συστημάτων.
• Μεθοδικότητα, αντίληψη και προσοχή στη λεπτομέρεια.
• Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
• Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
• Πολύ καλή γνώση Windows / Microsoft 365 (Excel, Outlook κτλ.)
Επιθυμητά προσόντα:
• Εμπειρία στο ERP της Softone
• Γνώσεις λειτουργίας ERP σε εμπορικές επιχειρήσεις με λιανική πώληση

Προσφέρονται:

• Πλήρη απασχόληση (5ημερο, 8ωρο)
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάση προσόντων.
• Ιδιωτική ασφάλιση.
• Συνεχιζόμενη εκπαίδευση.
• Ευκαιρίες συνεχούς επαγγελματικής εξέλιξης
• Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Πυλαία
πριν 9 μέρες