Για εργοδότες
Κωδ:ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΘΗΝΑ
Γραμματεία Πωλήσεων - Reception - Aθήνα

Η θέση αυτή είναι υπεύθυνη για την υποστήριξη της ομάδας πωλήσεων, back office support και εξυπηρέτηση πελατών.

Αρμοδιότητες Εργασίας

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Υποστήριξη της ομάδας πωλήσεων (back office support)
  • Εξυπηρέτηση και επικοινωνία με πελάτες
  • Διαχείριση παραγγελιών και σύνταξη προσφορών
  • Προετοιμασία αναφορών και παρακολούθηση αποστολών
  • Οργάνωση γραφείου και τήρηση διαδικασιών
  • Διαχείριση αλληλογραφίας και εισπράξεων
  • Συμμετοχή σε εμπορικές εκθέσεις, συνέδρια και εκπαιδευτικά ταξίδια
  • Υποστήριξη στην αναζήτηση και σύνταξη διαγωνισμών δημοσίου