Για εργοδότες
Γραμματειακή υποστήριξη
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
1-15
Διαφημιστικές Υπηρεσίες, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας

ΠΛΟΥΤΩ ΑΕ Διοικητική θέση: Γραμματειακή και διοικητική υποστήριξη

Η εταιρεία Πλουτώ ΑΕ με 33 χρόνια στο χώρο των εκθεσιακών εφαρμογών αναζητεί στέλεχος γραμματειακής και διοικητικής υποστήριξης.  Η θέση αφορά ανθρώπους με όρεξη για δουλειά, ώστε να υποστηρίξουν την ανάπτυξη της εταιρείας στον οργανωτικό και διοικητικό τομέα.

Αρμοδιότητες

•    Γραμματειακή και διοικητική υποστήριξη της Γενικής Διεύθυνσης.
•    Επαφή πελατών
•    Διεκπεραίωση εγγράφων και αλληλογραφίας
•    Τήρηση αρχείων και στοιχείων
•    Έκδοση παραστατικών
•    Σύνταξη συμβάσεων
•    Επικοινωνία και συντονισμός με συνεργάτες

Απαραίτητα προσόντα & ικανότητες:
•    Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ (κατά προτίμηση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων)
•    3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
•    Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
•    Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
•    Οργανωτικότητα & εχεμύθεια
•    Άριστη Γνώση  Η/Υ
Προσφέρεται:
•    Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
•    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Περιστέρι
πριν ένα χρόνο