Για εργοδότες
Τεχνίτρια άκρων/ Manicure & Pedicure technician
ΧανιάΤοποθεσία
Χανιά
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή

Στα Avra Collection, συνδυάζουμε τη σύγχρονη φιλοξενία με μία μοντέρνα εταιρική κουλτούρα καινοτομίας. Στηρίζουμε την ισότητα, τη διαφορετικότητα, την κοινωνική ευθύνη και την ισορροπία επαγγελματικής και προσωπικής ζωής. Μαζί διαμορφώνουμε το μέλλον της φιλοξενίας, όπου ευδοκιμεί η μοναδικότητά σου.

Αναζητούμε για το ξενοδοχείο 5* Avra Imperial Hotel στο Κολυμβάρι Χανίων για το 2024

Τεχνίτρια άκρων

Αρμοδιότητες:

  • περιποίηση άκρων
  • manicure
  • pedicure
  • μασάζ άκρων

Προσόντα:

  • Εμπειρία στην περιποίηση άνω και κάτω άκρων απλό και ημιμόμιμο
  • Γνώσεις ονυχοπλαστικής (gel - ακρυλικό - acrygel)
  • Γνώσεις κομμωτικής και οποιαδήποτε άλλη γνώση πάνω σε τεχνικές υπηρεσιών ομορφιάς θα ληφθεί υπόψιν ως επιπρόσθετο προσόν
  • Επικοινωνία, ομαδικότητα, υψηλό αίσθημα φιλοξενίας
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών

Προσφέρονται:

  • Δυνατότητα διαμονής (στους μη διαμένοντες Χανιά)
  • Επαγγελματικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης και εκπαίδευση
Χανιά
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή