Για εργοδότες
Junior Analyst
πριν 3 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
Αναλυτής / BIΚατηγορία θέσης
Αναλυτής / BI

Η Γευσήνους είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα και καλύπτει επισιτιστικές ανάγκες σε τομείς όπως Επιχειρήσεις και Βιομηχανικές Μονάδες, Δημόσια και Ιδιωτικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (Πανεπιστήμια, Ιδιωτικά Σχολεία - Κολλέγια), Νοσηλευτικά Ιδρύματα κ.λ.π., αναζητά για τα κεντρικά γραφεία της στο Κρυονέρι:

Αρμοδιότητες:

  • Υποστηρίζει το τμήμα Οικονομικής Ανάλυσης και συμβάλλει στην καθημερινή ομαλή λειτουργία των καταστημάτων του δικτύου
  • Ανάλυση δεδομένων πωλήσεων & αγορών
  • Έλεγχος αναλώσεων των καταστημάτων του δικτύου
  • Συμμετοχή στη διαχείρηση του e-commerce

Επιθυμητά προσόντα:

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ σχολών Θετικών Επιστημών (Μαθηματικών/Στατιστικής) ή/και Οικονομικών
  • 1-2 έτη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης εφαρμογών MS-Office (με έμφαση σε Excel)
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Ικανότητες επικοινωνίας, συνεργασίας, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια, αναλυτική σκέψη και προσοχή στη λεπτομέρεια

Η εταιρία προσφέρει:

  • Πλήρη απασχόληση
  • Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης
  • Παροχή γεύματος σε εστιατόριο στις εγκαταστάσεις της εταιρίας
Κρυονέρι