Για εργοδότες
TEAM LEADER
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

H espabcla σου προσφέρει μια μεγάλη ευκαιρία να γίνεις τμήμα μιας διαρκώς εξελισσόμενης εταιρείας και να ηγηθείς μιας ομάδας με στόχο την αύξηση της παραγωγικότητας.
Αν έχεις διοικητικές ικανότητες και προσβλέπεις στην εξαίρετη εξυπηρέτηση των πελατών, η θέση του team leader είναι ιδανική για εσένα.

Καθήκοντα- αρμοδιότητες :
Επίβλεψη των μελών της ομάδας και ανάπτυξη εκπαιδευτικών προγραμμάτων για την επαγγελματική εξέλιξη αυτής.
Ενεργή συμμετοχή στην ορθή και άμεση εξυπηρέτηση των πελατών.
Ευθύνη για τη διασφάλιση των πολιτικών της εταιρείας και την προτύπων ποιότητας, απόδοσης και εξυπηρέτησης πελατών.
Συντονισμός της ομάδας και κατευθυντήριες οδηγίες, έτσι ώστε καθημερινά να επιτυγχάνεται ο προκαθορισμένος στόχος.
Αξιολόγηση της ατομικής αλλά και συνολικής απόδοσης της ομάδας μέσω αναφορών προόδου.

Προσόντα:
Επιθυμητή προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη ή παρεμφερή θέση, με εστίαση στη διαχείριση πωλήσεων.
Ικανότητα να εμπνέει, να ενθαρρύνει και να ανατροφοδοτεί τα μέλη της ομάδας του.
Δυναμική προσωπικότητα με ευθύνη, συνέπεια και πάθος για δουλειά
Εξοικείωση με τη χρήση H/Y και CRM

Κάνε το επόμενο βήμα και έλα να συνεργαστείς με ανθρώπους που στοχεύουν ψηλά ,δημιουργούν σταθερές και ουσιαστικές σχέσεις με όλους εκείνους που τους εμπιστεύονται και κάνουν τις επιθυμίες τους πραγματικότητα.

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
TEAM LEADER
Καλλιθέα
πριν 2 μήνες