Για εργοδότες
Team Leader- Contact Center- Kallithea
Company logo - click to visit company page
501-2000
Εξυπηρέτηση πελατών / Τηλεφωνικό κέντρο

Η ICAP Outsourcing Solutions με ισχυρή παρουσία στην Ελλάδα και τη Νοτιοανατολική Ευρώπη με περισσότερους από 2.800 άρτια καταρτισμένους εργαζόμενους, σύγχρονες υποδομές, στρατηγικές συμμαχίες με κορυφαίες παγκόσμιες εταιρείες και παροχή ενός ευρέως φάσματος υπηρεσιών υψηλής ποιότητας και καινοτομίας σε Οργανισμούς και Εταιρείες όλων των επιχειρηματικών κλάδων, αναζητά υποψήφιο για την θέση του Customer Care Team Leader στο Contact Center στις εγκαταστάσεις της, στην Καλλιθέα Αττικής.

Στείλε μας σήμερα το βιογραφικό σου σημείωμα και γίνε μέλος της δυναμικής ομάδας της Icap Outsourcing solutions ώστε, να αναπτύξεις τις δεξιότητες σου και να εξελιχθείς επαγγελματικά σε ένα αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον στοχεύοντας σε προοπτικές εξέλιξης.

Αρμοδιότητες:

• Συντονισμός και έλεγχος των μελών της ομάδας για την επίτευξη των στόχων της παραγωγής
• Διαχείριση, καθοδήγηση και εκπαίδευση της ομάδας με στόχο τις τηλεφωνικές πωλήσεις
• Παρακολούθηση KPI’s, σχεδιασμός προτάσεων και ενεργειών απαραίτητων για την επίτευξή τους
• Διεκπεραίωση στόχων, βάσει του πλάνου πωλήσεων
• Οργάνωση των δραστηριοτήτων της παραγωγής και συνεχής παρότρυνση των μελών της ομάδας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη γνώση της Αγγλικής γλώσσας σε ικανοποιητικό επίπεδο.
  • Απαραίτητη η εξοικείωση στην χρήση Η/Υ και συστήματων crm.
  • Απαραίτητη η εμπειρία σε θέση team leader τουλάχιστον 2 ετών σε τηλεφωνικό κέντρο.
  • Επιθυμητή η γνώση και διαχείριση του συστήματος salesforce.
  • Επιθυμητή η εμπειρία σε έργα εξυπηρέτησης πελατών στον κλάδο της ενέργειας.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών, με σύμβαση αορίστου χρόνου & πλήρους απασχόλησης
  • Αξιολόγηση και επιβράβευση της απόδοσης της ομάδας με μηνιαίο bonus
  • Παροχή ιδιωτικής ασφάλισης υγείας
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης με τη σιγουριά και τη δυναμική μιας μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας παροχής υπηρεσιών

Εφόσον το βιογραφικό σου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας, θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικώς για να ορίσουμε μια συνάντηση. Για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία ή διευκρίνιση μην διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μας μέσω email στο CCHR_consultants@icap-os.com και ο αρμόδιος σύμβουλος εργασίας θα επικοινωνήσει μαζί σου. Κάθε αίτηση την αντιμετωπίζουμε με υπευθυνότητα και απόλυτη εμπιστευτικότητα. Περισσότερες θέσεις εργασίας μπορείς να βρεις στο www.icapjobs.gr.

Καλλιθέα
πριν 3 μέρες