Για εργοδότες
Job Header Image
Τηλεφωνική εξυπηρέτηση για το Κτηματολόγιο

Η BFS Group, Leading Employer in Greece,   παρέχει νέες θέσεις εργασίας για τη στελέχωση τμήματος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης (εισερχόμενες κλήσεις) για το Κτηματολόγιο .

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Υποδοχή αιτημάτων
  • Καταχώρηση στοιχείων
  • Καταχώρηση και κατηγοριοποίηση αιτημάτων
  • Πληροφορίες ενημερωτικού χαρακτήρα που αφορούν τις δραστηριότητες του οργανισμού

 Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Άριστη Γνώση της Ελληνικής Γλώσσας
  • Καλή Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Βασικές γνώσεις και ικανότητες που αφορούν σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση και διαχείριση παραπόνων
  • Προϋπηρεσία 1 έτους σε υπηρεσίες τηλεφωνικής εξυπηρέτησης

 Τι προσφέρουμε:

  • 6ωρη απασχόληση με βάρδιες
  • Αποδοχές ανάλογες του προφίλ
  • Δημιουργικό περιβάλλον εργασίας, συνεχής ανάπτυξη και εξέλιξη
  • Εκπαίδευση από πιστοποιημένους εκπαιδευτές
  • Ένταξη στις εταιρικές παροχές & προνόμια
  • Εύκολη Πρόσβαση με τα ΜΜΜ (Δίπλα στο μετρό Αγ. Δημήτριος)

Άγιος Δημήτριος
πριν 3 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Μερική απασχόληση