Για εργοδότες
Sales Support Administrator
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Καθήκοντα Θέσης

  • Υποστήριξη Πωλήσεων
  • Εξυπηρέτηση Τηλεφωνικού Κέντρου
  • Έρευνα αγοράς
  • Αναζήτηση νέων πελατών - τηλεφωνική επικοινωνία με νέους υποψήφιους πελάτες στο πλαίσιο της ανάπτυξης του νέου πελατολογίου
  • Σύνταξη προσφορών - προτιμολογίων
  • Σύνταξη συμφωνητικών πωλήσεων
  • Προετοιμασία φακέλου πώλησης
  • Καταχώριση πελατολογίου στο σύστημα CRM

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη αποδεδειγμένη εμπειρία σε υποστήριξη πωλήσεων σε call center - θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα η εμπειρία σε b2b περιβάλλον
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άριστη χρήση του προφορικού και γραπτού λόγου (Ελληνικά & Αγγλικά)
  • Μεθοδικότητα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Εξοικείωση με συστήματα CRM

Τι Προσφέρουμε

  • Δυναμικό και ομαδικό περιβάλλον εργασίας
  • Ενασχόληση με διαφορετικά εκθεσιακά projects κατά τη διάρκεια του έτους
  • Σταθερό ωράριο 09.00 - 17.00
  • Υβριδικό μοντέλο εργασίας
  • Επιπλέον παροχές όπως ιδιωτική ασφάλιση, κάρτα γευμάτων κ.α.
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε πολυεθνικό οργανισμό με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά
Άγιος Δημήτριος
πριν 2 μήνες