Για εργοδότες
Call Center Sales Agents - Στελέχη Τηλεφωνικού Κέντρου
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

H μεγάλη Ευρωπαϊκή εταιρία συμπληρωμάτων διατροφής BIOSTILE αναζητά εκπροσώπους για την εξυπηρέτηση των πελατών της στο Μαρούσι Αττικής.

Καθήκοντα:

Διαχείριση εισερχόμενης ζήτησης (τηλέφωνο, e-mail, μηνύματα στα social media) με σκοπό τη λήψη παραγγελιών. Παροχή σωστών πληροφοριών και διευκρινίσεων για όλα τα προϊόντα της εταιρίας. Διεκπεραίωση αιτημάτων των πελατών με την προώθησή τους στα αρμόδια τμήματα.

Προσόντα:

  • Άριστη χρήση της γλώσσας και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ανάγνωση των προβληματισμών των πελατών και δημιουργία μιας απρόσκοπτης εμπειρίας για αυτούς
  • Ενεργητική Ακρόαση
  • Αυτοπεποίθηση σε συνδυασμό με ενσυναίσθησηΕυχάριστη και θετική στάσηΕμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών θα εκτιμηθεί, δεν είναι όμως υποχρεωτική
  • Παροχές

Μηνιαία αντιμισθία και ισχυρά bonus που ανάλογα με την απόδοση μπορεί και να ξεπεράσουν τις 2.000€ μηνιαίως.

Καθαρό & εύρυθμο εργασιακό περιβάλλον

Ευνοϊκό & ενθαρρυντικό εργασιακό κλίμα

Εκπαίδευση στο χαρτοφυλάκιο των προϊόντων της εταιρίας και πολύ καλή υποστήριξη καθ΄ όλη τη διάρκεια της εργασίας.

Περιοχές εργασίας: Μελίσσια & Πλ.Ομόνοιας

Είδος Εργασίας: Μερική ή Πλήρης απασχόληση

Αμοιβή: Από 780,00€ ανά μήνα + bonus

Μαρούσι
πριν 3 μήνες
Entry / Αρχάριος
Μερική απασχόληση