Για εργοδότες
Job Header Image
Customer Service Agents
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Ο όμιλος BFS Group, Leading Employer In Greece, σε συνεργασία με μεγάλη εταιρία logistics - courier αναζητά άτομα για τηλεφωνική διαχείριση εισερχoμένων κλήσεων.

 Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Ευέλικτο ωράριο – 8ωρη απασχόληση
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων με στόχο την ικανοποίηση αιτημάτων των πελατών
  • Κατανόηση και καταγραφή αιτημάτων πελατών
  • Άμεση εξυπηρέτηση και εύρεση κατάλληλων λύσεων
  • Ενημέρωση πελατών για την πορεία/εξέλιξη των αιτημάτων τους
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

 Απαραίτητα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε ρόλο υποστήριξης πελατών
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστή σε περιβάλλον Windows
  • Υπευθυνότητα κατά τη διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός

Τι προσφέρουμε:

  • Δημιουργικό περιβάλλον εργασίας, συνεχής ανάπτυξη και εξέλιξη
  • Εκπαίδευση από πιστοποιημένους εκπαιδευτές
  • Μοντέρνες εγκαταστάσεις και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα τηλεργασίας

Σε περιμένουμε με χαρά στην ομάδα μας!

Άγιος Δημήτριος
πριν 2 μήνες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση