Υπάλληλος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών και Γραμματειακής Υποστήριξης | Θεσσαλονίκη

Rainbow Waters, κορυφαία εταιρία στην κατηγορία των ψυκτών νερού
και φίλτρων νερού στην Ελλάδα, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της

Υπάλληλο Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών

για το υποκατάστημα της στη Θεσσαλονίκη (περιοχή Διαβατά).

Αρμοδιότητες θέσης

  • Διαχείριση του υφιστάμενου πελατολογίου
  • Οργάνωση, λήψη και καταχώριση παραγγελιών
  • Γραμματειακή υποστήριξη

Απαραίτητα προσόντα

  • Εμπειρία στη διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Άνεση στον χειρισμό του Microsoft Office
  • Επικοινωνιακή ευχέρεια και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πτυχίο ανωτέρας σχολής καθώς και η γνώση Microsoft Navision θα θεωρηθούν επιπλέον προσόντα.

Η εταιρία προσφέρει εργασία πλήρους απασχόλησης, ευχάριστο και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας και ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών.

H συνεχής ανάπτυξη της εταιρίας μας δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας σε σταθερή βάση.

Εάν θέλετε να γίνετε μέλος μιας εταιρίας που εξελίσσεται και όπου ο επαγγελματισμός
και οι ικανότητες εκτιμώνται, προωθήστε μας το βιογραφικό σας.

Μια θέση εργασίας σας περιμένει στην εταιρία μας.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Εχέδωρο
πριν 15 μέρες
Entry / Αρχάριος