Για εργοδότες
Κωδ:CUST24
Customer Service Agent

Η ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΑΕ, 44χρόνια δίπλα στον επαγγελματία συνεργάτη είναι πρωτοπόρος στην αγορά των υδραυλικών ειδών - θέρμανσης - κλιματισμού - φυσικού αερίου και ειδών υγιεινής με σαφή προσανατολισμό στην ποιοτική φιλική εξυπηρέτηση πελατών και την τεχνική υποστήριξη.

Αναζητούμε:

Αρμοδιότητες:

  • Τηλεφωνική διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων, με σκοπό την άμεση εξυπηρέτηση, την κατανόηση και καταγραφή των αιτημάτων των πελατών και την πλήρη κάλυψη των αναγκών.
  • Καταχώρηση παραγγελιών
  • Καθημερινή συνεργασία με τα τμήματα Διακίνησης, την κεντρική αποθήκη και τους πωλητές B2B.
  • Καταχώρηση και ενημέρωση πληροφοριών στο σύστημα διαχείρισης πελατών της εταιρείας (CRM).

    Απαραίτητα Προσόντα:

  • Επιθυμητό Πτυχίο AEI / TEΙ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 1-3 χρόνια θα εκτιμηθεί (ειδικά σε τεχνικά κομμάτια)
  • Προσανατολισμό και εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Έμφαση στην λεπτομέρεια
  • Ικανότητα εργασίας σε βάρδιες

      Παροχές:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εργασία σε μια μεγάλη εταιρεία, με μακρά ιστορία και διαρκή ανάπτυξη
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Φιλικό περιβάλλον όπου προάγεται η ομαδικότητα και ο αλληλοσεβασμός
Αιγάλεω
πριν 3 μέρες