ΦΟΙΤΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΔΡΑΣΕΩΝ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ
Company logo - click to visit company page
51-100
Διαφημιστικές Υπηρεσίες, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας

Είμαστε μια δυναμική εταιρεία marketing που συνεργάζεται με την UNHCR (Ύπατη Αρμοστεία του ΟΗΕ για τους Πρόσφυγες) και αναζητά νέα, ενθουσιώδη άτομα για να προωθήσουν τις δράσεις της και να την αναπτύξουν.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Συμμετοχή σε εκδηλώσεις για την ενημέρωση του κοινού σχετικά με το έργο της UNHCR (Ύπατη Αρμοστεία του ΟΗΕ για τους Πρόσφυγες)
  • Προώθηση των δράσεων και των προγραμμάτων της UNHCR (Ύπατη Αρμοστεία του ΟΗΕ για τους Πρόσφυγες)
  • Συλλογή πόρων και ενίσχυση της οικονομικής υποστήριξης της UNHCR (Ύπατη Αρμοστεία του ΟΗΕ για τους Πρόσφυγες)

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ευχέρεια στην παρουσίαση
  • Πάθος για την υποστήριξη των προσφύγων και των ανθρωπιστικών δράσεων
  • Δυνατότητα εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον

Προσφέρουμε:

  • Ευχάριστο και υποστηρικτικό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική ανάπτυξη
  • Ανταγωνιστικές αμοιβές και bonus

Εάν σας ενδιαφέρει να κάνετε τη διαφορά και να συμβάλλετε σε έναν σημαντικό σκοπό, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας. Γίνετε μέρος της ομάδας και βοηθήστε στην υποστήριξη των προσφύγων παγκοσμίως!

Αθήνα
πριν 2 μέρες
Entry / Αρχάριος
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση