Για εργοδότες
Πολιτικός Μηχανικός για επίβλεψη έργων

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Επίβλεψη των έργων κατασκευής.
  • Οργάνωση και διαχείριση των συνεργείων στον χώρο εργασίας.
  • Διασφάλιση της ποιότητας και της συνέπειας των εργασιών σύμφωνα με τα κατασκευαστικά σχέδια . 
  • Επίλυση τεχνικών προβλημάτων και διαχείριση των καθημερινών προκλήσεων στο έργο.
  • Συνεργασία με άλλους επαγγελματίες του χώρου για την ομαλή και αποτελεσματική πρόοδο των έργων.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού ή παρόμοιο 
  • Κάποια εμπειρία σε έργα κατασκευής ή ανακαίνισης.
  • Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης συνεργείων.
  • Δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων και λήψης αποφάσεων.
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες.

Προσφέρουμε:

  • Πολύ Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Φιλικό και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας 
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης.

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και να συμβάλετε στην επιτυχία των έργων μας, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο info@mtconcept.gr ή να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 6978626742.

Σχετικά tags
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Πολιτικός Μηχανικός για επίβλεψη έργων
Βάρη
πριν 2 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση