Για εργοδότες
Συντονιστής Τεχνικού Τμήματος

Το Βιολογικό Χωριό Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη και η μεγαλύτερη αμιγώς ελληνική αλυσίδα καταστημάτων υγιεινής διατροφής, με δίκτυο 25 καταστημάτων, επιθυμεί να προσλάβει:

Συντονιστή Τεχνικού Τμήματος

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος για την εύρυθμη λειτουργία του μηχανολογικού εξοπλισμού της εταιρείας
  • Σχεδιασμός και συντονισμός του πλάνου συντήρησης
  • Εντοπισμός και επίλυση τεχνικών θεμάτων & βλαβών, εντός χρονοδιαγράμματος
  • Ενημέρωση καταστημάτων και αποστολή απαντήσεων σε ερωτήσεις που αφορούν τεχνικά θέματα
  • Συγκέντρωση των παρατηρήσεων/υποδείξεων του Τεχνικού Ασφαλείας και του Ιατρού Εργασίας, όσον αφορά τεχνικά θέματα και επίλυση τους
  • Παρακολούθηση τεχνικών ζητημάτων που αναφέρονται σε παρατηρήσεις από ελέγχους Δημόσιων Υπηρεσιών (καταγραφή, ενημέρωση, υπενθύμιση, παρακολούθηση υλοποίησης)
  • Υπεύθυνος για την παρακολούθηση κάθε είδους συμβάσεων σε σχέση με τα παραπάνω και την εφαρμογή των συμφωνηθέντων όρων
  • Υπεύθυνος για την έρευνα και συλλογή προσφορών σύμφωνα με το έργο υλοποίησης
  • Υπεύθυνος σύνταξης προϋπολογιστικών δαπανών για όλα τα παραπάνω και παρακολούθησης των έργων υλοποίησης

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο πανεπιστημίου στη διαχείριση εγκαταστάσεων, μηχανική, διοίκηση επιχειρήσεων ή σε σχετικό πεδίο
  • Εργασιακή εμπειρία 3-4 σε αντίστοιχη θέση,  επθυμητή
  • Άριστη γνώση και χρήση MS Office Πολύ και πληροφοριακών συστημάτων
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση αρχών λογιστικής και χρηματοοικονομικών
  • Λήψη αποφάσεων και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ομαδικότητα και Συνεργασία
  • Άριστες δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας
  • Εξαιρετικές ηγετικές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Καθορισμός προτεραιοτήτων, ικανότητα διαχείρισης του χρόνου και τήρησης αυστηρών προθεσμιών
  • Ισχυρές δεξιότητες εντοπισμού, ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων, εστίαση στην επίτευξη των στόχων
  • Δίπλωμα Οδήγησης

Τι προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κάρτα καυσίμων
  • Εταιρικό Κινητό και Η/Υ
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Ιδιωτική Ασφάλεια

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Αθήνα
πριν 25 μέρες